Rüyada geçmişe gitmek ne demek

Erol Ç.(43) - Aydın sordu : "Selamlar. Birkaç gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada geçmişe gitmek ne demek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada geçmişe gitmek ne demek, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye, zorluk çekmeden kazanılan mala, birikmiş servete, ilişkisinin yolunda olduğuna, işyerinde terfiye, mala gelecek bolluğa, mutlu olmaya, iyi uğraşlara gireceğine, bir kaç gün içinde duyulacak memnun edici haber almaya, sevince erişileceğine, bereketli yarınlara yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de düşmanlıktan emin olmaya, parasal zorluğa, fena niyetli yönetici tarafından fenalık görmeye, huzuru yitirmeye, değer düşmesine delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak elde ettiği iyi bir geleceğe, cefa çektikten sonra hak ettiği huzura, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu daha iyi kazanca, yenilgiden sonra hasret duyduğu güce işaret eder.

"Rüyada geçmişe gitmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada geçmişe gitmek ne demek
  • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da kapalı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan garip hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada geçmişe gitmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.