Rüyada geçmişe yolculuk yapmak

Emre T.(34) - İstanbul sordu : "rüyada geçmişe yolculuk yapmak açıklar mısınız? "

Rüyada geçmişe yolculuk yapmak, beklentilerin gerçekleşeceğine, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, sıcakkanlı genç yabancıya, hayırlı işlere, memuriyette mevkiye çıkacağına, hayali kurulan bir başarıya, düşkünlükten uzak durmaya, becerili bir kimseye, güzel talihe, bol kazanca, mutluluğa işaret eder. Bazen de sefalete, huzuru kaybetmeye, yalancı bir kişiye, değer yitirmeye, iş kaynaklı üzüntüye delalettir. Bazı durumlar için de tabirciler dediler ki: Bu yenilgiden sonra ümit ettiği daha iyi bir hayata, uğraşlarının sonunda kavuştuğu refaha, zahmetle gözlediği huzura, uğraşlarının sonunda elde ettiği iyi bir geleceğe işaret eder.

"Rüyada geçmişe yolculuk yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada geçmişe yolculuk yapmak
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok nokta konusunda bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada geçmişe yolculuk yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.