Rüyada gelecekten kesitler görmek

Serdar Ş.(26) - Isparta sordu : "rüyada gelecekten kesitler görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada gelecekten kesitler görmek, yüksek ticari kazançlara, arzuların gerçekleşeceğine, duygusal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, birikmiş mala, yüksek kısmete, iyi bir geleceğe, sağlıklı bir ömre, dünyalığa gelecek bolluğa, üne ermeye, kısa sürede alınacak mutlu edici havadise yorulur. Başka görüşlere göre de sağlığın kötüleşeceğine, parasal probleme, ticari kayba, zorluğa düşmeye, düşmanlığını saklayan kişiye yorulur. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu kaybettikten sonra gözlediği güce, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu ticari kazanca, zahmet çekerek istediği mala, uğraşarak kazandığı yüksek mertebeye işarettir.

"Rüyada gelecekten kesitler görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada gelecekten kesitler görmek
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının ortalama 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada gelecekten kesitler görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.