Rüyada gelin başı yapmak

Aysan Ç.(21) - Giresun sordu : "Bana göre hazırlanmış en detaylı rüya tabiri web sitesi RüyadaNeGörmek.com. Aradığım neredeyse tüm tabirler web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada gelin başı yapmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada gelin başı yapmak, hayırlı işlere, yüksek ticari kazançlara, üne ulaşmaya, zengin adama, büyük güce ulaşmaya, salih eşe, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, rızkın kazançlı olmasına, akrabalarla yaşamaya, sağlıklı hayata, manevi yükü bulunan insandan yakasını kurtarmaya işaret eder. Başka görüşlere göre de fena niyetli bir yabancı tarafından zarar görmeye, acımasız bir tanıdığa, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, değer yitirmeye, sıkıntılı yaşama işaret eder. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Görülen rüya bir kişiden yardım isteyerek beklediği daha iyi kazanca, zamanla hayalini kurduğu şerefe, uğraş vererek beklediği beceriye, umudunu yitirdikten sonra düşlediği galibiyete delalettir.

"Rüyada gelin başı yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada gelin başı yapmak
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabircisi, kati suretle tabirden kişinin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sorunlara yol açacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada gelin başı yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.