Rüyada gelin saçı yapmak

Aysun R.(33) - Kayseri sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm tabirler web sitenizde var ama rüyada gelin saçı yapmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gelin saçı yapmak, sevinmeye, sevenleriyle yaşamaya, yakında duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, yetenek sahibi bir kişiye, devlette makama geleceğine, aydınlık yarınlara, alın teriyle elde edilen ziynete, mutluluğa kavuşmaya, duygusal külfeti bulunan dosttan kurtulmaya, faydalı işler ile meşgul olacağına, verilen sözün tutulacağına yorulmaktadır. Olumsuz anlamda değer düşmesine, yalancı bir yöneticiye, art niyetli bir kimseye, saklanansırların ortaya çıkmasına, fenalığını göstermeyen düşmana işaret eder. Bir takım ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya zahmet çekerek ümit ettiği paraya, mağlubiyetten sonra hak ettiği temiz rızka, zahmetle kazandığı galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu şöhrete delalettir.

"Rüyada gelin saçı yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada gelin saçı yapmak
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada gelin saçı yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.