Rüyada gelin yapmak

Mois B.(29) - İstanbul sordu : "Web sitenizi birkaç zamandır gün aşırı takip ediyorum. İki üç gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada gelin yapmak açıklar mısınız? "

Rüyada gelin yapmak, salih çocuğa, zengin kimseye, bereketli zamanlara, külfetsiz kazanılan mülke, uzun ömre, huzura kavuşmaya, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, yağmura, kısa sürede alınacak memnun edici haber duymaya, sevecen yaşlı kadına, şana erişileceğine delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntıya hayata, maddi zorluğa, ticari sorunlara, karışık bir olayla yüzyüze gelineceğine, iyi hali kaybetmeye delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya tabircileri dediler ki: Görülen rüya sıkıntı sonrasında elde ettiği refaha, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu mülke, ümitsizlikten sonra ümit ettiği refaha, zorluklara göğüs gererek beklediği hünere işaret eder.

"Rüyada gelin yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi hakkında bilmedikleriniz

rüyada gelin yapmak
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici olduğu kati suretle hesaba katılmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada gelin yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.