Rüyada gelinlik olmadan evlenmek

Özlem L.(32) - Mersin sordu : "rüyada gelinlik olmadan evlenmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada gelinlik olmadan evlenmek, üne kavuşmaya, kendisini sevenlerle muhabbete, mutluluğu bulmaya, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, iyi bir başarıya, manevi yükü olan tanıdığından yakasını kurtarmaya, sevecen orta yaşlı kimseye, yağmura, ticari kazancı yüksek atılımlar yapacağına, emniyetli yaşamaya, sözüne sadık olunacağına delalettir. Kimi zaman da muhtaç duruma düşmeye, karışık bir sorunla karşılaşılacağına, maddi kayba, kötü huylu düşman tarafından fenalık görmeye, huzuru yitirmeye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukların sonrasında beklediği servete, uğraşarak hak ettiği saygınlığa, hatalarının ardından hak ettiği feraha, zorlukla birlikte umduğu beceriye delalet eder.

"Rüyada gelinlik olmadan evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada gelinlik olmadan evlenmek
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Bazen net olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gelinlik olmadan evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.