Rüyada gelinlikle eve görmek

Afrodit H.(48) - Ankara sordu : "Bana göre hazırlanmış en büyük rüya yorumu web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada gelinlikle eve görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada gelinlikle eve görmek, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, paranın hayırlı olmasına, fakirlikten kurtulmaya, kazançlı günlere, mutluluğa kavuşmaya, özlemi duyulan bir ilişkiye, verimli işler gerçekleştireceğine, tertemiz mala, finansal külfeti bulunan tanıdığı birinden uzaklaşılacağına, işte mevkiye yükseleceğine, üne ermeye yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntılı yaşama, sıkıntıdan kurtulamamaya, korkulanın olmasına, fesat bir kimseye, rahatının bozulacağına delalettir. Bazı rüya uzmanları şöyle derler ki: Görülen rüya yardım alarak umduğu saygınlığa, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu haysiyete, meşakkatle birlikte kazandığı hayra, umudunu kestikten sonra istediği daha iyi bir hayata işaret eder.

"Rüyada gelinlikle eve görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada gelinlikle eve görmek
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gelinlikle eve görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.