Rüyada gelinlikle kendini asmak

Celal R.(42) - Antalya sordu : "rüyada gelinlikle kendini asmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gelinlikle kendini asmak, zengin amire, verimli işler ile meşgul olacağına, dostlarıyla mutlu olmaya, servete, hüner sahibi bir insana, maddiyata gelecek fazlalığa, rahata, yüksek kısmete, ticari kazancı yüksek girişim içinde bulunacağına, dostluklarında feraha, güzel işler yapacağına delalettir. Ender olarak da mutsuzluktan sıyrılamamaya, rahatının bozulacağına, fena niyetli insan eliyle zarar görmeye, iyi hali kaybetmeye, ticaret sebebiyle sıkıntıya işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle dediler ki: Bu zorlukların sonrasında istediği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıları aşarak beklediği refaha, umudunu kestikten sonra ulaştığı rahata, hatalarının ardından hak ettiği temiz rızka yorulur.

"Rüyada gelinlikle kendini asmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada gelinlikle kendini asmak
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı şekilde gelecekte haberler görülür.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gelinlikle kendini asmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.