Rüyada geminin yan yatması

Salih Ç.(41) - Ordu sordu : "iyi geceler; Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada geminin yan yatması açıklar mısınız? "

Rüyada geminin yan yatması, arzuların hayata geçeceğine, eli açık kadına, finansal yükü bulunan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, hoşgörülü orta yaşlı kadına, şana kavuşmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen ganimete, kazançlı girişim gerçekleştireceğine, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, aydınlık zamanlara, iyi şansa, emniyetli yaşamaya işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da ticari kayba, sıkıntıya yaşantıya, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, fesat bir akrabaya, karışık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı refaha, meşakkatle birlikte istediği varlığa, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu şöhrete , zahmetle birlikte umduğu başarıya yorulmaktadır.

"Rüyada geminin yan yatması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada geminin yan yatması
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak gelecekte mesajlar görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada geminin yan yatması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.