Rüyada gemiyle bir yere gitmek

Süleyman İ.(42) - Çorum sordu : "Hayırlı günler; Rüya tabirlerinizi uzun zamandır ilgiyle okuyorum. rüyada gemiyle bir yere gitmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gemiyle bir yere gitmek, helal paraya, hayallerin yerine geleceğine, sağlığını kazanmaya, memuriyette mevkiye yükseleceğine, problemlerden arınmış kalacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, kısa zamanda duyulacak iyi haber almaya, iyi bir ilişkiye, zenginliğe, üne ulaşılacağına, sevince kavuşmaya delalettir. Olumsuz anlamda çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına, huzuru kaybetmeye, sıkıntılı yaşama, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, maddi probleme delalettir. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu beceriye, ümitsizlikten sonra ümit ettiği beceriye, ümitsizlikten sonra kazandığı refaha, ümitsizlikten sonra kavuştuğu refaha işarettir.

"Rüyada gemiyle bir yere gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada gemiyle bir yere gitmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gemiyle bir yere gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.