Rüyada gençliğini görmek

Adem P.(41) - Denizli sordu : "Tartışmasız yazılmış en geniş rüya tabiri web sitesi ruyadanegormek. rüyada gençliğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gençliğini görmek, mutluluğa ermeye, işyerinde terfiye, maddi külfeti olan dosttan kendini kurtarmaya, salih evlada, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, temiz ganimete, aşk hayatında tatmine, hoşsohbet genç yabancıya, büyük makama yükseleceğine, mal varlığına gelecek bolluğa, iyi talihe işaret eder. Başka görüşlere göre de zora düşmeye, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, sağlığın kötüleşeceğine, kıymet yitirmeye, sıkıntılı yaşama yorulur. Farklı düşünen alimler şöyle dediler: Bu sıkıntıyla kavuştuğu paraya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği haysiyete, zahmetle birlikte ümit ettiği ticari kazanca, uğraşarak kazandığı hünere delalet eder.

"Rüyada gençliğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında bilinmeyenler

rüyada gençliğini görmek
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada gençliğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.