Rüyada gideceğin yere varamamak

Seyfı E.(28) - Şanlıurfa sordu : "Bence internetteki en kapsamlı rüya yorumları sitesi ruyadanegormek. Bulamadığım nerdeyse tüm tabirler web sitenizde bulunuyor ancak rüyada gideceğin yere varamamak yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada gideceğin yere varamamak, gelire gelecek fazlalığa, fakirlikten uzak durmaya, iyi günlere, hoşsohbet genç adama, refaha kavuşmaya, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, sevince kavuşmaya, sözlerin tutulacağına, maddi külfeti bulunan arkadaştan kendini kurtarmaya, aşk hayatının iyi olacağına, kolay kazanılan ziynete delalet eder. Bir diğer yoruma göre de sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, yalancı bir yöneticiye, maddi zarara, kötü bir problemle karşılaşılacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle dediler ki: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra özlediği mülke, zamanla hayalini kurduğu hünere, meşakkatle birlikte düşlediği itibarlı mertebeye, hatalarının ardından kazandığı ganimete delalet eder.

"Rüyada gideceğin yere varamamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada gideceğin yere varamamak
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri korkudur. Negatif duygular olumlu hislerden daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada gideceğin yere varamamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.