Rüyada gideceğin yeri bulamamak

Hayrı B.(38) - Ankara sordu : "rüyada gideceğin yeri bulamamak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gideceğin yeri bulamamak, yüksek makama geleceğine, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, becerikli bir insana, mülke gelecek berekete, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, helal mala, sevdikleriyle birlikte gülmeye, faydalı uğraşlara, gönül ilişkilerinde mutluluğa, mutluluğa, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya yorulur. Bazen de sıhhatin bozulacağına, üzülmeye, fakirliğe, kötü bir olayla yüzleşileceğine, içinden çıkılması zor bir sorunla karşılaşılacağına yorulur. Kimi tabirciler şöyle dediler: Bu rüya sıkıntı sonrasında umduğu sevince, sıkıntı sonrasında ulaştığı nimete, meşakkatle birlikte istediği daha iyi kazanca, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu daha iyi bir hayata yorulur.

"Rüyada gideceğin yeri bulamamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada gideceğin yeri bulamamak
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle tabirden rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere neden olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada gideceğin yeri bulamamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.