Rüyada gitmek istemek

Dursun L.(21) - Manisa sordu : "rüyada gitmek istemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada gitmek istemek, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, güzel talihe, sağlığa, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, malın temiz olmasına, kolay elde edilen rızka, güzel uğraşlara gireceğine, ferahlamaya, gönül ilişkilerinde huzura, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, kazanılan ganimete delalettir. Olumsuz yorum olarak sağlığın kötüleşeceğine, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, hilekar yöneticiye, karışık bir olayla karşılaşılacağına, hoşnutsuz hale düşmeye delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra kavuştuğu onura, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği başarıya, zorlanarak hak edilen rahata, çektiği zorlukların sonunda düşlediği toplu mala işaret eder.

"Rüyada gitmek istemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada gitmek istemek
  • Tabirlerin yol gösterici olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada gitmek istemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.