Rüyada gitmek isteyip gidememek

Şükrü Ç.(48) - Manisa sordu : "Selam, rüyada gitmek isteyip gidememek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada gitmek isteyip gidememek, şana erişmeye, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, içten davranan genç insana, memuriyette mevkiye yükseleceğine, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, sağlığa, güvenli hissetmeye, huzura, yüksek şansa, iyi uğraşlara gireceğine, zengin insana işaret eder. Bir diğer yoruma göre de parasal probleme, korkuya gerçekleşmesine, kötü niyetli kimse tarafından fenalık görmeye, üzücü bir sorunla karşılaşılacağına, fenalığını göstermeyen akrabaya yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle derler: Görülen rüya uğraş vererek istediği şöhrete , umudunu kestikten sonra kavuştuğu az olan kazancının artacağına, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu haysiyete, cefa ile birlikte hak edilen paraya işaret eder.

"Rüyada gitmek isteyip gidememek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada gitmek isteyip gidememek
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle yorumdan rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada gitmek isteyip gidememek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.