Rüyada gitmek

Ayhan K.(34) - Ankara sordu : "rüyadanegörmeki uzun bir süredir her gün olmasa da okudum. Bir iki gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada gitmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada gitmek, sevince erişileceğine, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, rahata, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, iyi bir ilişkiye, vefakar eşe, mutlu geleceğe, güzel işlere, fakirlikten feraha çıkmaya, verdiği sözüne sadık kalacağına, bonkör tanıdığa delalet eder. Olumsuz anlamda üzüntüden sıyrılamamaya, üzüntü verecek olayla yüzyüze gelineceğine, hilekar tanıdığa, parasal kayba, değer kaybetmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle dediler ki: Bu rüya zorlukla birlikte kavuştuğu sevince, zorluklara göğüs gererek elde ettiği daha iyi bir hayata, uğraşlarının sonunda elde ettiği sevince, zorlukların sonrasında hak edilen berekete işarettir.

"Rüyada gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar hakkında bilmedikleriniz

rüyada gitmek
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.