Rüyada göç eden insanlar görmek

Abdurrahman C.(37) - Konya sordu : "rüyada göç eden insanlar görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada göç eden insanlar görmek, aşk hayatında muvaffakiyete, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, bereketli yarınlara, yağmura, sevinmeye, isteklerin gerçekleşeceğine, becerili bir kimseye, huzura ermeye, hayırlı uğraşlara, sıkıntı çekmeden elde edilen rızka, sözünü tutacağına delalet eder. Ender olarak da rahatının kaçacağına, kederden kurtulamamaya, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, düşmanlıktan emin olmaya, korkulanın olmasına işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya cefa çekerek hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu güce, uzun süren çabaların sonunda gözlediği iyi bir geleceğe, cefa çektikten sonra özlediği refaha işaret eder.

"Rüyada göç eden insanlar görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada göç eden insanlar görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada göç eden insanlar görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.