Rüyada gofret yemek

Alev Y.(46) - Aydın sordu : "hayırlı akşamlar; rüyada gofret yemek yorumlar mısınız? "

Rüyada gofret yemek, dostlarıyla mutlu olmaya, yüksek ticari kazançlara, ticari kazancı yüksek atılım içinde bulunacağına, finansal külfeti bulunan kişiden uzaklaşmaya, yakında duyulacak hayırlı habere, aydınlık zamanlara, problemlerden arınmış kalacağına, iyi talihe, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, ilişkisinin iyi gittiğine, arzu edilen kuvvete ulaşmaya yorulur. Ender olarak da iş kaynaklı huzursuzluğa, korktuğundan emin olmaya, maddi probleme, mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine, sefalete yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya meşakkatle birlikte beklediği refaha, sıkıntı sonrasında hak ettiği şöhrete , zorlukla ulaştığı feraha, sıkıntıyla hayalini kurduğu iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada gofret yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada gofret yemek
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara neden olabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair haberler alınır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada gofret yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.