Rüyada göğsüne sarılmak

Nidai T.(27) - Kayseri sordu : "rüyada göğsüne sarılmak açıklar mısınız? "

Rüyada göğsüne sarılmak, imrenilen güce ulaşmaya, huzur bulmaya, taleplerin yerine geleceğine, sevince, ilişkisinin yolunda olduğuna, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, dingin bir hayat sürdüreceğine, iyi yarınlara, işyerinde terfiye, hünerli bir insana, parasal külfeti bulunan tanıdığından uzak durmaya işarettir. Olumsuz anlamda kedere düşmeye, ferahının bozulacağına, üzüntü duymaya, sıkıntılı yaşantıya, fenalığını göstermeyen kimseye delalettir. Bazı alimler derler ki: Bu rüya zorlukların ardından gözlediği az olan kazancının artacağına, zorlukla kavuştuğu iyiliğe, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen rahata, zahmetle hak ettiği galibiyete işarettir.

"Rüyada göğsüne sarılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada göğsüne sarılmak
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuç olarak rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere yol açabilecek tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada göğsüne sarılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.