Rüyada göğsüne yatmak

Arif G.(45) - Denizli sordu : "rüyada göğsüne yatmak yorumlar mısınız? "

Rüyada göğsüne yatmak, aşk hayatının iyi olacağına, iyi gelire, mutluluğa, manevi yükü bulunan insandan uzaklaşmaya, yetenek sahibi bir kimseye, zahmetsiz kazanılan mala, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, mala gelecek artışa, karlı iş yapacağına, ettiği yeminini yerine getirmeye, kazancın verimli olacağına yorulur. Bunlarla birlikte düşmanlığını göstermeyen kişiye, kederden sıyrılamamaya, hilekar yöneticiye, zarar görmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına delalet eder. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntıya düşerek hasret duyduğu hünere, zorlukların ardından elde ettiği şöhrete , cefa çektikten sonra kavuştuğu servete, meşakkatle ulaştığı güce delalettir.

"Rüyada göğsüne yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile ilgili bilinmeyenler

rüyada göğsüne yatmak
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada göğsüne yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.