Rüyada gök olmak

Metin G.(24) - İstanbul sordu : "Bana kalırsa internette bulunan en ayrıntılı rüya yorumu internet sitesi burada. Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar sitenizde var ancak rüyada gök olmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada gök olmak, huzurlu bir hayatı olacağına, faydalı uğraşlara, şöhrete ermeye, gönül ilişkilerinde feraha, malın temiz olmasına, aydınlık zamanlara, işyerinde terfiye, yüksek mertebeye çıkılacağına, kolay kazanılan servete, hoşsohbet yaşlı insana, vefalı çocuğa işarettir. Ayrıca sıkıntıya hayata, düşmanlığını saklayan amire, kedere düşmeye, yalancı bir insana, maddi zorluğa yorulur. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak gözlediği servete, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği büyük güce, hatalarının ardından beklediği paraya, sıkıntı sonrasında umduğu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada gök olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı hakkında merak ettikleriniz

rüyada gök olmak
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte haberler görülür.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Ortalama olarak her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gök olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.