Rüyada gökyüzünde alev görmek

Gönül E.(21) - Ankara sordu : "rüyada gökyüzünde alev görmek açıklar mısınız? "

Rüyada gökyüzünde alev görmek, temiz ziynete, yağmura, ilişkisinin iyi gittiğine, faydalı işler gerçekleştireceğine, finansal külfeti olan bir kimseden uzak durulacağına, özlemi duyulan bir eşe, refah dolu zamanlara, ettiği yeminini yerine getirmeye, emniyette yaşamaya, güler yüzlü genç kişiye, arzu edilen kuvvete ermeye delalettir. Başka görüşlere göre de rahatının kaçacağına, sıhhatin kötüleşeceğine, değer kaybetmeye, rahatı kaybetmeye, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına işarettir. Bazı durumlarda da rüya tabircileri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra ulaştığı kazanca, hatalarının ardından düşlediği müjdeye, uğraş vererek elde ettiği rahatlığa, zahmetle düşlediği daha çok kazanca işarettir.

"Rüyada gökyüzünde alev görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada gökyüzünde alev görmek
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda görülen tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada gökyüzünde alev görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.