Rüyada gökyüzünde Allahın isimlerini görmek

Nurzhan S.(29) - Kırşehir sordu : "hayırlı sabahlar, Evvelsi gece rüya gördüm. rüyada gökyüzünde Allahın isimlerini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gökyüzünde Allahın isimlerini görmek, huzurlu yaşayacağına, huzura kavuşmaya, bol talihe, becerikli bir insana, kolay kazanılan servete, aşk hayatında muvaffakiyete, büyük mevkiye geleceğine, mutluluğa ermeye, hoşgörülü genç kadına, planların gerçekleşeceğine, emniyette hissetmeye yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da yalancı bir tanıdığa, dara düşmeye, iyi hali yitirmeye, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, üzüntü duymaya delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı az olan kazancının artacağına, zahmet çekerek kazandığı servete, sıkıntılarının sonunda kazandığı toplu paraya, sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği güce yorulur.

"Rüyada gökyüzünde Allahın isimlerini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada gökyüzünde Allahın isimlerini görmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Ortalama bir insanın ömrünün tahmini 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vs. pek çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gökyüzünde Allahın isimlerini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.