Rüyada göl balığı görmek

Beray İ.(36) - Kayseri sordu : "rüyada göl balığı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada göl balığı görmek, verimli uğraşlar yapacağına, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, maddi külfeti bulunan birinden uzak durmaya, sözlerin tutulacağına, istenilen bir ilişkiye, sevince, üne erişmeye, düşkünlükten sıyrılmaya, yakında alınacak mutlu edici değişimlere, hüner sahibi bir insana, güvende kalmaya yorulur. Olumsuz yorum olarak üzüntü duymaya, sevimsiz bir hale düşmeye, fena huylu bir kimse eliyle fenalık görmeye, korkulanın gerçekleşmesine, değer yitirmeye delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle derler ki: Bu rüya cefa ile birlikte istediği iyi bir geleceğe, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu itibara, yenilgiden sonra beklediği paraya, zorlukların sonrasında ulaştığı toplu paraya işaret eder.

"Rüyada göl balığı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada göl balığı görmek
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Tahminen bir insan ömrünün tahminen üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak kişinin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açacak değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada göl balığı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.