Rüyada gölde canavar görmek

Itır N.(20) - Denizli sordu : "Geçen gün bir rüya gördüm. rüyada gölde canavar görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gölde canavar görmek, bol talihe, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, aşk hayatının iyi gittiğine, kısa sürede öğrenilecek hayırlı habere, ikili ilişkilerde huzura, sıcakkanlı yaşlı kadına, getirili uğraşlara gireceğine, mutluluğa, faydalı uğraşlar yapacağına, hayali kurulan bir ilişkiye, feraha kavuşmaya işarettir. Başka görüşlere göre de korkuya gerçekleşmesine, fena niyetli akraba tarafından zarar görmeye, ticaret alanında sıkıntıya, can sıkıcı hale gelmeye, ferahının kaçacağına işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler: Görülen rüya zorlukların sonrasında hasret duyduğu berekete, cefa çekerek özlediği sevince, zahmetle düşlediği az olan kazancının artacağına, uğraş vererek gözlediği hünere delalet eder.

"Rüyada gölde canavar görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada gölde canavar görmek
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Düş denilen şey, uyurken görülen garip durumlardır
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gölde canavar görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.