Rüyada görmemek

Yüksel S.(21) - Isparta sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en ayrıntılı rüya tabiri sitesi sizinki. İki gün önce rüya gördüm. rüyada görmemek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada görmemek, arzu edilen güç sahibi olmaya, becerikli bir kişiye, parasal külfeti bulunan birinden uzaklaşmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, huzura kavuşmaya, hayırlı uğraşlara gireceğine, mutluluğa kavuşmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, yararlı işler gerçekleştireceğine, bonkör amire, yakında alınacak iyi gelişmelere işaret eder. Aynı zamanda ferahının kaçacağına, cimri bir yöneticiye, maddi zorluğa, düşmanlık görmeye, parasal zorluğa yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu ticari kazanca, meşakkatle gözlediği müjdeye, hatalarının ardından umduğu hünere, mağlubiyetten sonra hak ettiği şerefe delalettir.

"Rüyada görmemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada görmemek
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada görmemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.