Rüyada görülen evlenme teklifi

Hüseyin A.(24) - Sakarya sordu : "İki üç gece önce rüya gördüm. rüyada görülen evlenme teklifi açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada görülen evlenme teklifi, devlette makama yükseleceğine, şöhrete ulaşılacağına, dostlarıyla yaşamaya, sosyal yaşamda tatmine, elinden her iş gelen bir kimseye, ferahlığa, duygusal hayatın yolunda olduğuna, yakında duyulacak mutlu edici gelişmelere, güvende olmaya, mutlu günlere, getirili işlere işaret eder. Bazen de korktuğundan emin olunacağına, sıkıntılı yaşama, kıymet düşmesine, fakirliğe, korkulanın başına gelmesine işaret eder. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte kazandığı huzura, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu temiz rızka, zorlukların ardından hak edilen galibiyete, umudunu yitirdikten sonra düşlediği daha sağlıklı bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada görülen evlenme teklifi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada görülen evlenme teklifi
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada görülen evlenme teklifi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.