Rüyada görümceyle kavga etmek görmek

Ayşen E.(27) - Afyonkarahisar sordu : "Yazdıklarınızı birkaç aydır her gün olmasa da inceliyorum. rüyada görümceyle kavga etmek görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada görümceyle kavga etmek görmek, yüksek mertebeye gelineceğine, emniyette yaşamaya, sağlıklı yaşamaya, iyi uğraşlara, becerili bir kişiye, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre, güler yüzlü yaşlı kadına, kısa zamanda öğrenilecek iyi havadise, toplum yaşamında huzura, iyi gelire, kazançlı yarınlara işaret eder. Bunlarla birlikte karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, mutsuzluktan kurtulamamaya, sıkıntıya yaşama, zora düşmeye, fenalık görmeye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında kazandığı şana, sıkıntıyla ulaştığı sevince, meşakkatle kavuştuğu itibara, yardım alarak kazandığı saygınlığa işaret eder.

"Rüyada görümceyle kavga etmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında en çok merak edilenler

rüyada görümceyle kavga etmek görmek
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada görümceyle kavga etmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.