Rüyada gözlerinden ameliyat olmak

Ramazan P.(45) - Konya sordu : "Bana kalırsa yazılmış en geniş rüya tabirleri internet sitesi ruyadanegormek. İki gün önce bir rüya gördüm. rüyada gözlerinden ameliyat olmak açıklar mısınız? "

Rüyada gözlerinden ameliyat olmak, rahatlığa, mutluluğa kavuşmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, sözüne bağlı olunacağına, güç sahibi olmaya, iyi gelire, memuriyette mertebeye ulaşacağına, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, karlı atılım içinde bulunacağına, malın bereketli olmasına, güvende yaşamaya delalet eder. Bunlarla birlikte korktuğu şeyden emin olunacağına, parasal probleme, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, düşmanlığını gizleyen tanıdığa, huzuru kaybetmeye işarettir. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle derler ki: Bu zorluklara göğüs gererek kavuştuğu servete, uğraşarak kavuştuğu toplu paraya, sıkıntılara göğüs gererek özlediği mutluluğa, uğraşlarının sonunda hak ettiği onura işarettir.

"Rüyada gözlerinden ameliyat olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada gözlerinden ameliyat olmak
  • Kobay hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada gözlerinden ameliyat olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.