Rüyada gözlerinin değiştiğini görmek

Şehri Y.(31) - Diyarbakır sordu : "Bence internetteki en büyük rüya yorumu internet sitesi burada. rüyada gözlerinin değiştiğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada gözlerinin değiştiğini görmek, akrabalarla gülmeye, işyerinde terfiye, fakirlikten iyi duruma geçmeye, şana erişmeye, mülke gelecek fazlalığa, huzurlu olacağına, yeminini yerine getirmeye, güce, ilişkisinin iyi gittiğine, hayallerin hayata geçeceğine, rızkın kazançlı olacağına yorulmaktadır. Ender olarak da zarar görülmesine, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine, fakirliğe, kıymet kaybetmeye işaret eder. Bazı çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya cefa çekerek kavuştuğu zafere, yenilgiden sonra ulaştığı kazanca, hatalarının ardından umduğu toplu mala, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği iyiliğe yorulmaktadır.

"Rüyada gözlerinin değiştiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada gözlerinin değiştiğini görmek
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da kapalı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Ortalama bir insanın ömrünün yaklaşık üçte birini, diğer bir deyişle tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada gözlerinin değiştiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.