Rüyada gözlük camı çatlaması

Ebru L.(20) - Kars sordu : "rüyada gözlük camı çatlaması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada gözlük camı çatlaması, rızkın temiz olmasına, huzura kavuşmaya, güzel şansa, güce ermeye, parasal külfeti bulunan birinden uzaklaşılacağına, ilişkisinin iyi olacağına, düşkünlükten kurtulmaya, işte mevkiye ulaşılacağına, kazançlı işler gerçekleştireceğine, sözünü tutacağına, bonkör insana delalettir. Ender olarak da mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine, iş kaynaklı üzüntüye, rahatının kaçacağına, maddi sıkıntıya, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya delalettir. Kimi yorumcular dediler ki: Bu rüya sıkıntı sonrasında elde ettiği temiz rızka, sıkıntılara göğüs gererek özlediği başarıya, zorlukların sonrasında kavuştuğu refaha, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği başarıya yorulur.

"Rüyada gözlük camı çatlaması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada gözlük camı çatlaması
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada gözlük camı çatlaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.