Rüyada gözlük camı kırılması

Cemil V.(27) - Hatay sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm yorumlar burada var ama rüyada gözlük camı kırılması açıklar mısınız? "

Rüyada gözlük camı kırılması, duygusal külfeti olan tanıdığından uzak durulacağına, alın teriyle elde edilen zenginliğe, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre, mutluluğa ermeye, hayırlı işler yapacağına, karlı yatırım gerçekleştireceğine, bol kazanca, kazancın temiz olacağına, problemlerden uzak yaşayacağına, külfetsiz elde edilen ziynete, bol gelire işarettir. Başka görüşlere göre de üzülmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, ticaret alanında kayba, korkuya olmasına, maddi probleme delalet eder. Kimi tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu mağlubiyetten sonra hasret duyduğu şerefe, zorlukların ardından istediği itibara, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı berekete, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu itibara yorulmaktadır.

"Rüyada gözlük camı kırılması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada gözlük camı kırılması
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle yorumdan kişinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirinin rehber olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gözlük camı kırılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.