Rüyada gözlük camı kırmak

Tolga E.(26) - Kütahya sordu : "Yazdıklarınızı bir kaç zamandır düzenli olarak takip ediyorum. rüyada gözlük camı kırmak açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada gözlük camı kırmak, verdiği sözü yerine getireceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, paranın temiz olacağına, servete, zahmetsiz elde edilen kazanca, görgülü yaşlı kimseye, sevince erişileceğine, duygusal külfeti bulunan tanıdıktan uzaklaşmaya, emniyette yaşamaya, şana ermeye, iyi yarınlara yorulur. Olumsuz yorum olarak kıymet düşmesine, merhametsiz bir amire, üzücü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, çözümü karmaşık bir problemle karşılaşılacağına delalet eder. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra umduğu beceriye, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu müjdeye, uğraşlarının sonunda elde ettiği sevince, meşakkatle birlikte ulaştığı saygınlığa işarettir.

"Rüyada gözlük camı kırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada gözlük camı kırmak
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gözlük camı kırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.