Rüyada gözlük camı temizleme

Cem Ö.(42) - İzmir sordu : "İki üç gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada gözlük camı temizleme açıklar mısınız? "

Rüyada gözlük camı temizleme, rızkın verimli olmasına, ferahlamaya, şana ulaşılacağına, sıcakkanlı yaşlı insana, sağlığını kazanmaya, varlıklı akrabaya, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, hünerli bir kimseye, dostlarla birlikte yaşamaya, kazançlı yatırım gerçekleştireceğine delalettir. Olumsuz yorum olarak kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, ferahının kaçacağına, can sıkıcı duruma düşmeye, iş nedeniyle geçim zorluğuna, içinden çıkılması zor bir durumla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Bazen de rüya uzmanları dediler ki: Bu rüya cefa ile birlikte elde ettiği şana, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu güce, zahmetle istediği haysiyete, cefa çektikten sonra kazandığı şana yorulmaktadır.

"Rüyada gözlük camı temizleme" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada gözlük camı temizleme
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşantımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada gözlük camı temizleme" yazısı izinsiz kopyalanamaz.