Rüyada gözlük kırılması ne anlama gelir

Hülagü Z.(23) - Aydın sordu : "Dün garip bir rüya gördüm. rüyada gözlük kırılması ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada gözlük kırılması ne anlama gelir, bol berekete, parasal yükü bulunan akrabadan uzaklaşmaya, sevince kavuşulacağına, mülke gelecek berekete, ettiği yeminine sadık olacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, salih arkadaşa, birikmiş servete, verimli uğraşlar yapacağına, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de saklanansırların ortaya çıkmasına, ferahının bozulacağına, çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, kötü niyetli yabancı tarafından fenalık görmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya yorulmaktadır. Bazı durumlar için de alimler şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek kavuştuğu rahatlığa, cefa ile birlikte hasret duyduğu şana, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu büyük güce, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu itibara işaret eder.

Düşlerinizin analizleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada gözlük kırılması ne anlama gelir
  • Uyandıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gözlük kırılması ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.