Rüyada gözüne iğne battığını görmek

Ramazan L.(26) - Tokat sordu : "Aradığım nerdeyse bütün tabirler burada bulunabiliyor fakat rüyada gözüne iğne battığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada gözüne iğne battığını görmek, mutluluğu bulmaya, verilen sözün tutulacağına, yüksek mertebeye ulaşacağına, vefalı arkadaşa, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, kazanılan servete, beceri sahibi bir kişiye, ticari getirisi yüksek işler yapacağına, huzurlu bir hayatı olacağına, mal varlığına gelecek fazlalığa, duygusal hayatın iyi olacağına yorulur. Bunlarla birlikte zulüm görmeye, sağlığın kötüleşeceğine, huzurunun kaçacağına, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, maddi zarara işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda düşlediği mala, zorlukla birlikte kavuştuğu şerefe, uğraşlarının sonunda düşlediği az olan kazancının artacağına, umudunu yitirdikten sonra istediği paraya işaret eder.

Görülen rüyanın yorumlanması ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada gözüne iğne battığını görmek
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabircisi, kati suretle tabirden rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gözüne iğne battığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.