Rüyada gri pantolon

Emre L.(22) - Diyarbakır sordu : "Aradığım neredeyse tüm yorumlar burada var ama rüyada gri pantolon açıklayabilir misiniz? "

Rüyada gri pantolon, rızkın verimli olmasına, yağmura, mal varlığına gelecek bolluğa, üne ulaşılacağına, getirili uğraşlara gireceğine, hatrı sayılır güç sahibi olmaya, hayırlı dosta, verimli işler yapacağına, kazançlı işler gerçekleştireceğine, büyük mevkiye ulaşacağına, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye delalettir. Bunlarla birlikte muhtaç duruma düşmeye, değer düşmesine, saklanansırların ortaya çıkacağına, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, fenalığını gizleyen yöneticiye yorulur. Bazı durumlar için de alimler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya uğraş vererek beklediği varlığa, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu hünere, uğraş vererek istediği zafere, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu müjdeye işarettir.

"Rüyada gri pantolon" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada gri pantolon
  • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada gri pantolon" yazısı izinsiz kopyalanamaz.