Rüyada gül gelmesi

Serkan Z.(47) - İzmir sordu : "Bence yazılmış en ayrıntılı rüya tabiri web sitesi ruyadanegormek. İki üç gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada gül gelmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada gül gelmesi, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, hüner sahibi bir kişiye, zorluk çekmeden kazanılan ganimete, iyi geleceğe, huzurlu bir hayatı olacağına, sosyal yaşamda huzura, vefalı evlada, sevince erişileceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, arzuların gerçekleşeceğine, finansal yükü olan kişiden yakasını kurtarmaya delalet eder. Bunlarla birlikte kıymet yitirmeye, düşmanlık görmeye, sıkıntılı hayata, istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, içinden çıkılması zor bir sorunla karşılaşılacağına yorulur. Bazen de rüya ilminde önde gelenler derler ki: Görülen rüya zorlukların sonrasında ulaştığı beceriye, mağlubiyetten sonra kazandığı müjdeye, sıkıntı sonrasında gözlediği huzura, zahmetle birlikte ümit ettiği refaha işaret eder.

"Rüyada gül gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri hakkında merak edilenler

rüyada gül gelmesi
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka tabirden rüya görenin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açacak değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada gül gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.