Rüyada güler yüzlü adam görmek

Mehmet E.(43) - Şanlıurfa sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar burada bulunuyor ama rüyada güler yüzlü adam görmek açıklar mısınız? "

Rüyada güler yüzlü adam görmek, vefakar dosta, ettiği yeminine sadık kalacağına, külfetsiz elde edilen mala, memuriyette makama yükseleceğine, mutluluğa, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, kısa zamanda öğrenilecek sevindirici haber duymaya, ticari kazancı yüksek iş yapacağına, şana erişmeye, aşk hayatında mutluluğa, kazanılan ganimete yorulur. Ayrıca kötülük görülmesine, kötü bir sorunla karşılaşılacağına, korkuya başına gelmesine, fakirliğe, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar dediler ki: Görülen rüya verdiği uğraşların sonunda gözlediği mevkiye, zorlukları aşarak özlediği iyiliğe, sıkıntı sonrasında özlediği onura, kaybettikten sonra kavuştuğu berekete yorulur.

"Rüyada güler yüzlü adam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri hakkında merak edilenler

rüyada güler yüzlü adam görmek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, kültürler gibi bir çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı kimselerin adlarını söyler.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada güler yüzlü adam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.