Rüyada habersiz saçının kesilmesi

Dursun E.(27) - Amerika sordu : "Merhabalar, ruyadanegormeki birkaç yıldır yakından okudum. Aradığım hemen hemen tüm rüyalar sitenizde yer buluyor fakat rüyada habersiz saçının kesilmesi yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada habersiz saçının kesilmesi, yakında öğrenilecek hayırlı gelişmelere, beklentilerin gerçekleşeceğine, mal varlığına gelecek bolluğa, sevince kavuşmaya, sözünü yerine getireceğine, anlayışlı yaşlı adama, salih akrabaya, rahatlığa, rızkın temiz olmasına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, mutluluğa yorulur. Bir diğer yoruma göre de değer kaybetmeye, sefalete, çözümü zor bir durumla karşılaşılacağına, iyi hali kaybetmeye, ticari sıkıntıya delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu onura, uğraş vererek hak ettiği temiz rızka, zamanla kavuştuğu müjdeye, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği servete delalettir.

"Rüyada habersiz saçının kesilmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda en çok merak edilenler

rüyada habersiz saçının kesilmesi
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka yorumdan kişinin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Tahminen bir insanın ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada habersiz saçının kesilmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.