Rüyada hacca gitmek için hazırlık yaptığını görmek

Dursun B.(36) - Adana sordu : "Evvelsi gece bir rüya gördüm. rüyada hacca gitmek için hazırlık yaptığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada hacca gitmek için hazırlık yaptığını görmek, kazanılan mala, refah dolu günlere, ilişkisinin iyi gittiğine, büyük kuvvete ermeye, emniyette kalmaya, kolay kazanılan mülke, şana ulaşılacağına, taleplerin gerçekleşeceğine, vefalı eşe, varlıklı yabancıya, huzurlu olmaya delalet eder. Ayrıca sefalete, kıymet kaybetmeye, kederden kurtulamamaya, muhtaç duruma düşmeye, hoşgörüsüz bir düşmana işarettir. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu zorluklara göğüs gererek kazandığı güce, sıkıntıları aşarak düşlediği güce, zahmetle birlikte gözlediği beceriye, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

"Rüyada hacca gitmek için hazırlık yaptığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada hacca gitmek için hazırlık yaptığını görmek
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, göstergelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada hacca gitmek için hazırlık yaptığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.