Rüyada hacca gitmek için hazırlık

Ersel V.(45) - Yunanistan sordu : "Aradığım hemen hemen bütün yorumlar burada var ancak rüyada hacca gitmek için hazırlık açıklayabilir misiniz? "

Rüyada hacca gitmek için hazırlık, güvende yaşamaya, mutluluğu bulmaya, kısa sürede öğrenilecek hayırlı havadis öğrenmeye, imrenilen bir eşe, hak edilen kuvvete ermeye, hoşsohbet genç tanıdığa, planların yerine geleceğine, büyük makama çıkacağına, mal varlığına gelecek berekete, malın hayırlı olmasına, kazançlı günlere delalet eder. Nadiren de üzücü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, korkuya olmasına, düşmanlığını saklayan düşmana, rahatının bozulacağına, üzüntü duymaya delalet eder. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle derler: Görülen rüya yardım alarak özlediği ferahlığa, zorlukların ardından hak ettiği az olan kazancının artacağına, zorluklara göğüs gererek beklediği şöhrete , cefa çektikten sonra özlediği şana delalettir.

"Rüyada hacca gitmek için hazırlık" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada hacca gitmek için hazırlık
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Ortalama gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak kişinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara neden olabilecek yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Tahminen bir kişinin hayatının ortalama üçte birini, diğer bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüyaların kılavuz olduğu kati suretle değerlendirilmeli, göstergelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada hacca gitmek için hazırlık" yazısı izinsiz kopyalanamaz.