Rüyada hacca gitmek istemek

Ruhcan Ç.(27) - İstanbul sordu : "rüyada hacca gitmek istemek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada hacca gitmek istemek, büyük mevkiye çıkılacağına, alın teriyle kazanılan ganimete, huzurlu olacağına, hoşgörülü genç kadına, hayırlı işler gerçekleştireceğine, ilişkisinin iyi gittiğine, finansal külfeti bulunan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, verilen sözün yerine getirileceğine, emniyette kalmaya, ferahlığa, özlemi duyulan bir kazanca işarettir. Bir diğer yoruma göre de rahatının kaçacağına, maddi zarara, düşmanlığını gizleyen kimseye, üzüntü duymaya, fukaralığa işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında elde ettiği rahata, zahmet çekerek kazandığı daha iyi bir hayata, zahmetle birlikte ümit ettiği şana, sıkıntıya düşerek umduğu kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada hacca gitmek istemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada hacca gitmek istemek
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Tahminen bir bireyin hayatının ortalama üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada hacca gitmek istemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.