Rüyada hacca gittiğini görmek

Methiye Y.(34) - Almanya sordu : "İki gün önce rüya gördüm. rüyada hacca gittiğini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada hacca gittiğini görmek, yağmura, ticari getirisi yüksek girişim yapacağına, rahatlığa, sağlıklı hayata, ikili ilişkilerde huzura, parasal külfeti bulunan tanıdıktan kurtulmaya, salih çocuğa, bonkör akrabaya, maddi zorluklardan uzak durmaya, yeminine bağlı kalınacağına, dünyalığa gelecek bolluğa yorulmaktadır. Kimi zaman da iyi hali yitirmeye, ferahının bozulacağına, ticaret alanında sıkıntıya, yalancı yöneticiye, zalim bir insana işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle dediler ki: Bu uğraşarak istediği berekete, zorlukla umduğu feraha, zahmet çekerek hayalini kurduğu mala, sıkıntıyla ümit ettiği paraya yorulur.

Rüyalarınızın analizleri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada hacca gittiğini görmek
  • Tahminen bir insan yaşamının tahminen üçte birini, diğer bir tabirle tahmini 75 senelik bir yaşamın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka yorumdan rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara neden olacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada hacca gittiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.