Rüyada halı katlamak

Şahinde M.(20) - Mersin sordu : "rüyada halı katlamak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada halı katlamak, şana kavuşmaya, iyi bir eşe, büyük makama ulaşılacağına, tatlı dilli orta yaşlı insana, zenginliğe, mutlu olmaya, ettiği yeminini yerine getireceğine, verimli uğraşlar yapacağına, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, rızkın kazançlı olmasına, planların hayata geçeceğine yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, sıkıntılı hayata, yalancı bir düşmana, zorluğa düşmeye, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine delalet eder. Bazı rüya alimleri şöyle dediler: Görülen rüya zamanla elde ettiği yüksek mertebeye, zorlukları aşarak hak ettiği zafere, uğraş vererek gözlediği mevkiye, bir kişiden yardım isteyerek istediği rahata işaret eder.

"Rüyada halı katlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada halı katlamak
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, yabancı kişilerin adlarını söyler.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada halı katlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.