Rüyada halı satmak ne demek

Cehti G.(25) - Sivas sordu : "Tabirlerinizi birkaç yıldır severek takip ediyorum. rüyada halı satmak ne demek açıklar mısınız? "

Rüyada halı satmak ne demek, devlette mertebeye gelineceğine, sorunlardan arınmış olacağına, sevince, şöhrete sahip olunacağına, maddi zorluklardan uzak durmaya, duygusal külfeti olan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, kendisini sevenlerle birlikte yaşamaya, arzuların gerçekleşeceğine, iyi bir kazanca, zorluk çekmeden elde edilen kazanca, iyi sağlığını muhafaza etmeye işaret eder. Başka görüşlere göre de parasal zarara, fenalığını göstermeyen yabancıya, kötü niyetli bir amire, fena niyetli yabancı tarafından fenalık görmeye, sağlığın kötüleşeceğine işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukla kazandığı ganimete, uğraş vererek istediği mevkiye, zahmetle birlikte kavuştuğu onura, zahmetle elde ettiği güce delalettir.

"Rüyada halı satmak ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları hakkında merak edilenler

rüyada halı satmak ne demek
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada halı satmak ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.