Ruyada halıya ısemek

Taylan Ş.(28) - Konya sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler sitenizde yer buluyor ama ruyada halıya ısemek yorumlar mısınız? "

Ruyada halıya ısemek, şöhrete erişileceğine, külfetsiz elde edilen servete, bol kazanca, maddi zorluklardan kurtulmaya, maddiyata gelecek artışa, duygusal hayatın iyi gittiğine, sevince kavuşulacağına, taleplerin yerine geleceğine, yakın zamanda öğrenilecek memnun edici habere, güvende yaşamaya, devlette mevkiye ulaşılacağına yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de ferahının bozulacağına, can sıkıcı vaziyete gelmeye, değer yitirmeye, cimri bir yöneticiye, sıkıntıya hayata işaret eder. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle dediler: Bu rüya sıkıntıları aşarak umduğu sevince, zorlanarak umduğu başarıya, uğraş vererek hak edilen varlığa, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği toplu paraya yorulmaktadır.

"Ruyada halıya ısemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile ilgili en çok merak edilenler

ruyada halıya ısemek
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Ruyada halıya ısemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.