Rüyada hamileyken bebeğin oynaması

Hülya P.(31) - Eskişehir sordu : "Bugün garip bir rüya gördüm. rüyada hamileyken bebeğin oynaması açıklar mısınız? "

Rüyada hamileyken bebeğin oynaması, hoşgörülü genç kişiye, kazanılan zenginliğe, kendisini sevenlerle yaşamaya, hayırlı uğraşlara gireceğine, bonkör memura, salih eşe, malın bereketli olacağına, karlı yatırım yapacağına, arzuların hayata geçeceğine, yeminin yerine getirileceğine, büyük kuvvete ermeye delalet eder. Bunlarla birlikte yalancı amire, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, kötü niyetli bir tanıdık tarafından zarar görmeye, düşmanlığını saklayan yabancıya, istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına delalet eder. Kimi yorumcular şöyle dediler: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu zafere, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu daha iyi bir hayata, sıkıntıya düşerek düşlediği ticari kazanca, cefa çekerek kazandığı mala yorulmaktadır.

"Rüyada hamileyken bebeğin oynaması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile alakalı merak edilenler

rüyada hamileyken bebeğin oynaması
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya yorumunun yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da dolaylı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada hamileyken bebeğin oynaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.