Rüyada hanımına sarılmak

Seyyid I.(24) - İngiltere sordu : "Paylaştıklarınızı epeydir sıklıkla okuyorum. rüyada hanımına sarılmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada hanımına sarılmak, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, tertemiz servete, ulaşılan kuvvete ermeye, parasal külfeti bulunan kimseden uzak durulacağına, gelirin bereketli olacağına, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, üne kavuşulacağına, dostluklarında tatmine, güvenli kalmaya, duygusal hayatın iyi olacağına, kazançlı zamanlara delalet eder. Aynı zamanda sıhhatin yitirileceğine, rahatının kaçacağına, fenalığını göstermeyen yabancıya, bencil bir tanıdığa, fena niyetli bir tanıdık eliyle fenalık görmeye yorulur. Bazı durumlarda da rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu mağlubiyetten sonra kavuştuğu itibara, mağlubiyetten sonra elde ettiği feraha, sıkıntıya düşerek umduğu sevince, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği iyiliğe yorulur.

"Rüyada hanımına sarılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada hanımına sarılmak
  • Tahminen bir kişinin yaşamının tahminen 3te 1ini, diğer bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada hanımına sarılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.